Natjecanje iz sporta

Futsal

• Natjecanje se održava odvojeno u muškoj i ženskoj konkurenciji
  • Svako visoko učilište može prijaviti najviše jednu ekipu
  • Na terenu se nalaze 4 igrača i 1 golman, a za utakmicu se najviše može prijaviti 14 igrača (zajedno s golmanima)
  • Ekipe će ždrijebom biti raspoređene u skupine nakon kojih slijedi kup sustav. Utakmice se igraju 2 x 15 minuta „prljave“ igre osim finala i utakmice za treće mjesto koje se igraju 2 x 20 minuta „prljave“ igre

Rukomet

• Ekipe će ždrijebom biti raspoređene u skupine nakon kojih slijedi kup sustav. Utakmice se igraju 2 x 15 minuta osim finala i utakmice za treće mjesto koje se igraju 2 x 20 minuta
  • Ako je prijavljeno manje od 6 ekipa, igra se liga sustav te se sve utakmice igraju 2 x 20 minuta

Odbojka

• Na terenu se nalaze 6 igrača, a za utakmicu se najviše može prijaviti 14 igrača (bez, s jednim ili dvama liberima)

• Tempo je igre 10 minuta po igraču
  • U međusobnom ogledu dviju ekipa, ekipa koja pobjedi dobiva 2 meč boda, a ekipa koja izgubi dobiva 0 meč bodova. U slučaju neriješenog ishoda, svaka ekipa dobiva po 1 meč bod
  • Prvi su kriterij za odlučivanje pobjednika meč bodovi, zatim „obični“ bodovi, nakon toga međusobni susret te nakon toga tko je bio bijeli. Ako se ni nakon toga ne odluči o pobjedniku, dogovorit će se dodatna razigravanja u dogovoru s kapetanima ekipa