Raspored

Za detaljan raspored sportskih aktivnosti i rezultate osvježavane u stvarnom vremenu posjetite aplikaciju.

Raspored vožnje autbusa u .pdf-u preuzmite niže. Svi polasci su s autobusne stanice označene na karti niže

Utorak svibanj 8
18:00 - 21:00 Večera
20:30 - 21:30 Otvorenje
22:00 - 01:00 Karaoke
Srijeda svibanj 9
07:00 - 10:00 Doručak
09:00 - 18:00 Košarka
09:00 - 18:00 Futsal
09:00 - 13:00 Odbojka
12:00 - 14:00 Ručak
13:00 - 19:00 Rukomet
16:00 - 18:00 Veslanje – trening
18:00 - 21:00 Večera
21:00 - 00:00 STEMatski kviz
23:00 - 05:00 Party!
Četvrtak svibanj 10
07:00 - 10:00 Doručak
09:00 - 18:00 Košarka
09:00 - 18:00 Futsal
09:00 - 13:00 Odbojka
12:00 - 14:00 Ručak
13:00 - 19:00 Rukomet
14:00 - 19:00 Odbojka na pijesku
15:00 - 17:00 Veslanje
17:00 - 20:00 Kros
18:00 - 21:00 Večera
19:00 - 21:00 Ljuta matematika
21:00 - 00:00 Game night
23:00 - 05:00 Party!
Petak svibanj 11
07:00 - 10:00 Doručak
09:00 - 18:00 Košarka
09:00 - 18:00 Stolni tenis
09:00 - 18:00 Futsal
09:00 - 13:00 Odbojka
12:00 - 14:00 Ručak
13:00 - 18:00 Šah
13:00 - 19:00 Rukomet
14:00 - 19:00 Odbojka na pijesku
15:00 - 17:00 Obilazak žirija
15:00 - 17:00 Veslanje
16:30 - 20:00 Beer Pong Turnir
18:00 - 21:00 Večera
20:30 - 22:30 Plesna radionica
21:00 - 00:00 Card Game Night
Nedjelja svibanj 13
07:00 - 10:00 Doručak
No event found!

Utorak svibanj 8
18:00 - 21:00 Večera
20:30 - 21:30 Otvorenje
Srijeda svibanj 9
07:00 - 10:00 Doručak
12:00 - 14:00 Ručak
18:00 - 21:00 Večera
Četvrtak svibanj 10
07:00 - 10:00 Doručak
12:00 - 14:00 Ručak
18:00 - 21:00 Večera
Petak svibanj 11
07:00 - 10:00 Doručak
12:00 - 14:00 Ručak
15:00 - 17:00 Obilazak žirija
18:00 - 21:00 Večera
Nedjelja svibanj 13
07:00 - 10:00 Doručak
No event found!

Utorak svibanj 8
18:00 - 21:00 Večera
20:30 - 21:30 Otvorenje
Srijeda svibanj 9
07:00 - 10:00 Doručak
09:00 - 18:00 Košarka
09:00 - 18:00 Futsal
09:00 - 13:00 Odbojka
12:00 - 14:00 Ručak
13:00 - 19:00 Rukomet
16:00 - 18:00 Veslanje – trening
18:00 - 21:00 Večera
Četvrtak svibanj 10
07:00 - 10:00 Doručak
09:00 - 18:00 Košarka
09:00 - 18:00 Futsal
09:00 - 13:00 Odbojka
12:00 - 14:00 Ručak
13:00 - 19:00 Rukomet
14:00 - 19:00 Odbojka na pijesku
15:00 - 17:00 Veslanje
17:00 - 20:00 Kros
18:00 - 21:00 Večera
Petak svibanj 11
07:00 - 10:00 Doručak
09:00 - 18:00 Košarka
09:00 - 18:00 Stolni tenis
09:00 - 18:00 Futsal
09:00 - 13:00 Odbojka
12:00 - 14:00 Ručak
13:00 - 18:00 Šah
13:00 - 19:00 Rukomet
14:00 - 19:00 Odbojka na pijesku
15:00 - 17:00 Veslanje
18:00 - 21:00 Večera
Subota svibanj 12
07:00 - 10:00 Doručak
10:20 - 11:40 Odbojka ženski finale
12:00 - 14:00 Ručak
13:00 - 15:00 Rukomet finale
14:00 - 19:00 Odbojka na pijesku
14:00 - 15:10 Košarka ženski finale
15:00 - 16:00 Futsal ženski finale
16:00 - 17:00 Futsal muški finale
17:00 - 18:30 Košarka muški finale
18:00 - 21:00 Večera
Nedjelja svibanj 13
07:00 - 10:00 Doručak
No event found!

Utorak svibanj 8
18:00 - 21:00 Večera
20:30 - 21:30 Otvorenje
Srijeda svibanj 9
07:00 - 10:00 Doručak
12:00 - 14:00 Ručak
18:00 - 21:00 Večera
Petak svibanj 11
Subota svibanj 12
Nedjelja svibanj 13
07:00 - 10:00 Doručak
No event found!

Utorak svibanj 8
18:00 - 21:00 Večera
20:30 - 21:30 Otvorenje
22:00 - 01:00 Karaoke
Srijeda svibanj 9
07:00 - 10:00 Doručak
12:00 - 14:00 Ručak
18:00 - 21:00 Večera
21:00 - 00:00 STEMatski kviz
23:00 - 05:00 Party!
Četvrtak svibanj 10
07:00 - 10:00 Doručak
12:00 - 14:00 Ručak
18:00 - 21:00 Večera
19:00 - 21:00 Ljuta matematika
21:00 - 00:00 Game night
23:00 - 05:00 Party!
Petak svibanj 11
07:00 - 10:00 Doručak
12:00 - 14:00 Ručak
16:30 - 20:00 Beer Pong Turnir
18:00 - 21:00 Večera
20:30 - 22:30 Plesna radionica
21:00 - 00:00 Card Game Night
Subota svibanj 12
07:00 - 10:00 Doručak
12:00 - 14:00 Ručak
18:00 - 21:00 Večera
23:00 - 05:00 Koncert: Krankšvester
Nedjelja svibanj 13
07:00 - 10:00 Doručak
No event found!

Karta događaja