Ukupni poredak u STEM Games Arenama

STEM Games Arene prva mjesta

Prirodoslovna Arena

Rang Tim Ime Prezime Fakultet Zadatak 1 Zadatak 2 Zadatak 3 Bodovi žirija (suma) Ukupni bodovi
1 Nadmašitelji Arijeta Bafti PMF ZG 18.00 17.50 30.00 43.00 108.50
1 Nadmašitelji Hrvoje Dumić PMF ZG 18.00 17.50 30.00 43.00 108.50
1 Nadmašitelji Viktor Škorjanc PMF ZG 18.00 17.50 30.00 43.00 108.50
1 Nadmašitelji Marin Volarić PMF ZG 18.00 17.50 30.00 43.00 108.50
2 M(O)PS Bobana Samardžija UNIRI 13.00 12.50 29.00 40.83 95.33
2 M(O)PS Sanja Mikašinović UNIRI 13.00 12.50 29.00 40.83 95.33
2 M(O)PS Roberta Padavić UNIRI 13.00 12.50 29.00 40.83 95.33
3 Avita Klara Sabati UNIRI 16.00 11.00 24.00 41.29 92.29
3 Avita Marina Mišeta UNIRI 16.00 11.00 24.00 41.29 92.29
3 Avita Lara Duvnjak UNIRI 16.00 11.00 24.00 41.29 92.29
3 Avita Marko Rubinić UNIRI 16.00 11.00 24.00 41.29 92.29
4 VaMoSP Petra Stanić PMF ZG 9.00 9.50 21.00 39.50
4 VaMoSP Matija Modrušan PMF ZG 9.00 9.50 21.00 39.50
4 VaMoSP Silvia Pšeničnik PMF ZG 9.00 9.50 21.00 39.50
4 VaMoSP Josipa Valičević PMF ZG 9.00 9.50 21.00 39.50
5 ZOM Marin Vukušić UNIPU 4.00 5.00 23.00 32.00
5 ZOM Ana Halovanić UNIPU 4.00 5.00 23.00 32.00
5 ZOM Marina Metić UNIPU 4.00 5.00 23.00 32.00
5 ZOM Katia Gobić UNIPU 4.00 5.00 23.00 32.00
6 Sigme Marta Peručč UNIRI 4.00 5.00 0.00 9.00
6 Sigme Ana Marčec UNIRI 4.00 5.00 0.00 9.00
6 Sigme Martina Ljubić UNIRI 4.00 5.00 0.00 9.00
6 Sigme Eva Ožbolt UNIRI 4.00 5.00 0.00 9.00

 

Tehnološka Arena

Rang Tim Ime Prezime Fakultet Prvi dio (suma) Bodovi žirija za finaliste (suma)
1 Teška Odluka Luka Strižić FER 368332.73 45.5
1 Teška Odluka Ana Bertić FER 368332.73 45.5
1 Teška Odluka Petra Rebernjak FER 368332.73 45.5
1 Teška Odluka Daniel Bratulić FER 368332.73 45.5
2 大成功 Patrick Nikić MathOS 448362.65 43
2 大成功 Matej Kroflin MathOS 448362.65 43
2 大成功 Mislav Blažević MathOS 448362.65 43
3 Hmm Ivan Lakovic PMF ZG 446141.37 42.16
3 Hmm Petar Điko PMF ZG 446141.37 42.16
3 Hmm Katarina Vulić PMF ZG 446141.37 42.16
3 Hmm Borna Vukorepa PMF ZG 446141.37 42.16
4 FERIT4 Matej Džijan FERIT 282710.74 21.83
4 FERIT4 Filip Đuričković FERIT 282710.74 21.83
4 FERIT4 Ervin Hamzić FERIT 282710.74 21.83
4 FERIT4 Luka Šimić FERIT 282710.74 21.83
5 ETF Sarajevo Ali Dlakić ETF SA 312896.98 19.83
5 ETF Sarajevo Adnan Arnautović ETF SA 312896.98 19.83
5 ETF Sarajevo Edin Jelačić ETF SA 312896.98 19.83
6 Hurd Antonio Jovanović MathOS 429344.27 16.83
6 Hurd Tomislav Prusina MathOS 429344.27 16.83
6 Hurd Filip Vargić MathOS 429344.27 16.83
6 Hurd Bartol Borozan MathOS 429344.27 16.83
7 Vrbatim Toni Birka FERIT 281187.09
7 Vrbatim Zvonimir Grubišić FERIT 281187.09
7 Vrbatim Jakob Triva FERIT 281187.09
7 Vrbatim Antonio Vrbić FERIT 281187.09
8 RITECH Tina Gojak RITEH 214961.13
8 RITECH Monika Vukušić RITEH 214961.13
8 RITECH Doris Kršul RITEH 214961.13
8 RITECH Matija Miletić RITEH 214961.13
9 Default Vedran Prpić UNIPU 204091.53
9 Default Aldo Ferlatti UNIPU 204091.53
9 Default Klara Vučković UNIPU 204091.53
9 Default Adriana Šturlan UNIPU 204091.53
10 ShexOverflow Josip Puđa FOI 163109.94
10 ShexOverflow Davor Grabovac TVZ 163109.94
10 ShexOverflow Ivan Cvitaš TVZ 163109.94
10 ShexOverflow Tomislav Brabec TVZ 163109.94
11 new CoffeeToCodeConverter() Pero Radić FOI 143884.07
11 new CoffeeToCodeConverter() Domagoj Kopić FOI 143884.07
11 new CoffeeToCodeConverter() Mislav Pongrac FOI 143884.07
11 new CoffeeToCodeConverter() Goran Alković FOI 143884.07
12 Mehanički turčin Luka Kiseljak FER 142980.32
12 Mehanički turčin Mirna Baksa FER 142980.32
12 Mehanički turčin Alen Štruklec FER 142980.32
12 Mehanički turčin Matej Radović FER 142980.32
13 1337 Tomislav Skoković FER 117187.07
13 1337 Ivan Grgurina FER 117187.07
13 1337 Frano Ćaleta FER 117187.07
13 1337 Zvonimir Lončarić FER 117187.07
14 Duo Mislav Jurić FOI 116190.02
14 Duo Dora Deljac TVZ 116190.02
15 Fokume Matija Žinić FOI 102527.51
15 Fokume Ante Vulić FOI 102527.51
15 Fokume Alen Ugarković FOI 102527.51
15 Fokume Enzo Vituri FOI 102527.51
16 Foi Tadija Malić FOI 90261.67
16 Foi Goran Dolički FOI 90261.67
16 Foi Alen Martinčević FOI 90261.67
16 Foi Antonio Lopac FOI 90261.67
17 Fesbovci Marin Leo Ljepotić FESB 86282.75
17 Fesbovci Edi Divić FESB 86282.75
17 Fesbovci Josip Seric FESB 86282.75
18 CWD Roberto Milić UNIPU 71262.1
18 CWD Josip Marić UNIPU 71262.1
18 CWD Kris Bosak UNIPU 71262.1
18 CWD Marija Kantolić UNIPU 71262.1
19 Padobranci Nikola Jelić PMF ZG 38684.2
19 Padobranci Ante Sosa PMF ZG 38684.2
19 Padobranci Jurica Miletić PMF ZG 38684.2
19 Padobranci Roko Kokan PMF ZG 38684.2
20 Eclipse Ante Bartulović FERIT 18118.06
20 Eclipse Davor Damjanović FERIT 18118.06
20 Eclipse Martin Martin FERIT 18118.06

 

Inženjerska Arena

Rang Tim Ime Prezime Fakultet Zadatak 1 Zadatak 2 Zadatak 3 Bodovi žirija (suma) Ukupni bodovi
1 Galeb Duje Luka Mandić FER 16 18 20 9.53 63.53
1 Galeb Duje Luka Košćak FER 16 18 20 9.53 63.53
1 Galeb Duje Anton Kontić FER 16 18 20 9.53 63.53
1 Galeb Duje Tomislav Pavičić FER 16 18 20 9.53 63.53
1 Galeb Duje Petar Tomić FER 16 18 20 9.53 63.53
2 AloHam Dino Šarić FER 18 14 17 8.2 57.2
2 AloHam Ante Bokšić FSB 18 14 17 8.2 57.2
2 AloHam Filip Mirković FSB 18 14 17 8.2 57.2
2 AloHam Marin Vilovic PMF ZG 18 14 17 8.2 57.2
2 AloHam Marko Cvitković PMF ZG 18 14 17 8.2 57.2
3 Edge of Tomorrow Marijana Peti FER 7 19 18 8.3 52.3
3 Edge of Tomorrow Ivan Ratković FER 7 19 18 8.3 52.3
3 Edge of Tomorrow Ivan Vrhoci FER 7 19 18 8.3 52.3
3 Edge of Tomorrow Marin Ivanković FSB 7 19 18 8.3 52.3
3 Edge of Tomorrow Marijan Marković FSB 7 19 18 8.3 52.3
4 FESB Helena Knezić FESB 17 15 11 7.8 50.8
4 FESB Marin Milovac FESB 17 15 11 7.8 50.8
4 FESB Matej Livajić FESB 17 15 11 7.8 50.8
5 FERIT2 Ante Radoš FERIT 11 17 15 7.13 50.13
5 FERIT2 Luka Ruškan FERIT 11 17 15 7.13 50.13
5 FERIT2 Robert Sabljo FERIT 11 17 15 7.13 50.13
5 FERIT2 Zvonimir Šimić FERIT 11 17 15 7.13 50.13
6 Filozofi Mario Branimir Fraćin FSB 14 13 12 39
6 Filozofi Šime Grbić FSB 14 13 12 39
6 Filozofi Adriana Jovanović FSB 14 13 12 39
6 Filozofi Chris Lušetić TVZ 14 13 12 39
6 Run-E.N.G Ivan Kuljak FER 13 10 16 39
6 Run-E.N.G Lovro Ivančević FER 13 10 16 39
6 Run-E.N.G Iva Kresnik FSB 13 10 16 39
6 Run-E.N.G Bojan Raos FSB 13 10 16 39
6 Run-E.N.G Mate Mesić TVZ 13 10 16 39
8 ETF Sarajevo Jasmin Hadžajlić ETF SA 8 11 19 38
8 ETF Sarajevo Hasan Grošić ETF SA 8 11 19 38
8 ETF Sarajevo Ali Damadžić ETF SA 8 11 19 38
8 ETF Sarajevo Samir Duraković ETF SA 8 11 19 38
9 UNIOS Petar Galić FERIT 15 8 13 36
9 UNIOS Domagoj-Krešimir Jukić FERIT 15 8 13 36
9 UNIOS Marko Meisel FERIT 15 8 13 36
9 UNIOS Rastko Poznanović SFSB 15 8 13 36
10 Freza_HYBRID Ivan Bejić FER 12 5 14 31
10 Freza_HYBRID Vladimir Slošić FER 12 5 14 31
10 Freza_HYBRID Renato Bartulović FER 12 5 14 31
10 Freza_HYBRID Dominik Brezetić FSB 12 5 14 31
10 Freza_HYBRID Dominik Jurinić FSB 12 5 14 31
11 Neloši Dražen Fišter FSB 20 9 0 29
11 Neloši Vedran Guina FSB 20 9 0 29
11 Neloši Edi Kirasić FSB 20 9 0 29
11 Neloši Nikola Puškadija FSB 20 9 0 29
12 Kumovi Matej Božić FSB 19 7 0 26
12 Kumovi Šimun Jurišić FSB 19 7 0 26
12 Kumovi Dinko Korade FSB 19 7 0 26
12 Kumovi Karlo Šebalj FSB 19 7 0 26
12 Kumovi Ivan Zeman FSB 19 7 0 26
13 Only4TVZ Dominik Sente TVZ 4 20 0 24
13 Only4TVZ Marko Špoljarić TVZ 4 20 0 24
13 Only4TVZ Patrik Valjak TVZ 4 20 0 24
13 Only4TVZ Lovro Herceg TVZ 4 20 0 24
14 Torpedo Srećko Kokorović RITEH 6 16 0 22
14 Torpedo Endi Miletić RITEH 6 16 0 22
14 Torpedo Mislav Selec RITEH 6 16 0 22
14 Torpedo Ivana Gašpert RITEH 6 16 0 22
14 Torpedo Ljubomir Požder RITEH 6 16 0 22
15 Team Raketa Mario Novak FSB 10 3 8 21
15 Team Raketa Matej Tenčić FSB 10 3 8 21
15 Team Raketa Paula Vulić PMF ZG 10 3 8 21
15 Team Raketa David Balaban TVZ 10 3 8 21
15 Team Raketa Hrvoje Babić TVZ 10 3 8 21
16 Nesvrstani Matko Martinić FER 9 0 10 19
16 Nesvrstani Martin Bećir FSB 9 0 10 19
16 Nesvrstani Dominik Lastovčić TVZ 9 0 10 19
16 Not rocket science Filip Begić FERIT 4 6 9 19
16 Not rocket science Igor Tadić SFSB 4 6 9 19
16 Not rocket science Stjepan Koturić SFSB 4 6 9 19
18 Always Blue Adriana Čorić FSB 5 12 0 17
18 Always Blue Martin Kotarski FSB 5 12 0 17
18 Always Blue Marin Miletić FSB 5 12 0 17
18 Always Blue Jurica Mustać FSB 5 12 0 17
18 Always Blue Luka Nekić FSB 5 12 0 17
19 Laici Marko Srdarev SOSS 5 0 7 12
19 Laici Marija Jelović SOSS 5 0 7 12
19 Laici Marijana Šušnja SOSS 5 0 7 12
20 OSS UNIST Roko Rogulj SOSS 6 4 0 10
20 OSS UNIST Ante Botica SOSS 6 4 0 10
20 OSS UNIST Andrija Kuštre SOSS 6 4 0 10

 

Matematička Arena

Rang Tim Ime Prezime Fakultet Bodovi iz zadataka (suma) Bodovi žirija (suma) Ukupni bodovi
1 ETF Sarajevo 2 Suad Krilašević ETF SA 78.5 48 126.5
1 ETF Sarajevo 2 Dženan Devedžić ETF SA 78.5 48 126.5
1 ETF Sarajevo 2 Jusuf Delalić ETF SA 78.5 48 126.5
2 Mathemars Pero Skoko FER 82 43 125
2 Mathemars Bruno Sačarić FER 82 43 125
2 Mathemars Sandi Dušić FER 82 43 125
2 Mathemars Ante Renić FER 82 43 125
3 ETF Sarajevo 1 Dinno Koluh ETF SA 48 36 84
3 ETF Sarajevo 1 Belmin Puščul ETF SA 48 36 84
3 ETF Sarajevo 1 Ammar Hajdarević ETF SA 48 36 84
4 SpaceXYZ Ante Buterin PMF ZG 35.5 35.5
4 SpaceXYZ Ivan Leverić PMF ZG 35.5 35.5
4 SpaceXYZ Dolores Šebalj PMF ZG 35.5 35.5
4 SpaceXYZ Bruno Seljan PMF ZG 35.5 35.5
5 Ništa Mars Domagoj Demeterfi PMF ZG 16 16
5 Ništa Mars Josip Benčić PMF ZG 16 16
5 Ništa Mars Lugo Mihovilic PMF ZG 16 16
5 Ništa Mars Aleksandar Bulj PMF ZG 16 16
6 Svejedno Matej Gradiček FER 12.5 12.5
6 Svejedno Mihael Marović FER 12.5 12.5
6 Svejedno Tomislav Buhiniček FER 12.5 12.5
6 Svejedno Krešimir Dodig FER 12.5 12.5